0
825

Vinárstvo Le Manzane

Le Manzane

Názov spoločnosti je odvodený od príjemnej, slnečnej a kopcovitej oblasti, ktorá sa nachádza v provincii Treviso a nazýva sa "Manzana", na úpätí pohoria Dolomity.
Spoločnosť bola založená a stále je usadená v ohromujúcej oblasti medzi kopcami Felettano. Unikátna história ľudského dedičstva, kde nádherná krajina a ľudské osídlenie existujú v dokonalej harmónii a vytvárajú svetoznámy produktívny okres a neporovnateľnú a fascinujúcu scenériu.

Zotriediť výsledky podľa:
abecedy
ceny
Zobraziť:
Le Manzane

Vinárstvo Le Manzane

Le Manzane

MEDZI HORAMI A MORIAMI

sa nachádza toto vinárstvo, asi 70 km od Benátok a 90 od Cortiny - v nádhernej oblasti Benátska na úpätí Dolomitov a s výhľadom na Jadran.

MEDZI HISTÓRIOU A TRADÍCIOU 

Krajina Prosecco di Conegliano, pre ktorú bolo od 1. apríla 2010 v oblasti Valdobbiadene uznané kontrolované a zaručené označenie pôvodu (DOCG). Conegliano, rodisko Giambattistu Cima, známeho ako „Cima da Conegliano“, umelca z obdobia 1400 až 1500.

Conegliano - ponorené v oblasti slávneho vína Prosecco Superiore, sa píši Conegliano, klenotnica architektonických a umeleckých krás. Znakom stredovekého dedičstva je hrad so zachovanou Torre della Campana, v ktorej sa dnes nachádza malé, ale vzácne občianske múzeum.

Marca Trevigiana - Územie nádherných umeleckých miest, ktoré si zachovali nedotknuté kúzlo starovekých stredovekých dedín, benátskych víl, zvlnených kopcov a vynikajúcich výrobkov.