Víno pre firmy

Ak hľadáte najlepší ale aj najvhodnejší prezent pre svojich spolupracovníkov, kolegov, alebo obchodných partnerov, čo takto darovať víno?

Ak nám venujete 3 minuty Vášho drahocenného času, predstavíme Vám čo robíme pre našich zákazníkov a môžeme aj pre Vás.

Naši zákazníci, ktorí hľadajú prezent na darovanie sú banky, poisťovne, obchodné, výrobné, či farmaceutické spoločnosti, ale aj živnostníci vo výrobe či službách. Keďže aj my ročnej obdarujeme veľké množstvo našich zákazníkov, máme všetci spoločnú jednu vec. Chceme dať dar, čo sa bude nielen páčiť, zaujme, ale bude aj chutný, účelový, reprezentatívny a padne na úžitok.

Preto naši zákazníci čo hľadali jeden, alebo stovky prezentov sa nám vracajú, lebo ich darčeky, ktoré sme im pripravili, boli vynikajúco vnímané a zanechali skvelú stopu.

Ak sa zveríte do našich profesionálnych rúk, rozhodne to bude pre Vás prínosné.

Ak nás budete kontaktovať, po krátkom informačnom telefonáte, alebo mailovej komunikácii, zistíme Vaše potreby, očakávania a navrhneme presne podľa vašich možností niekoľko variantov na skvelý prezent pre vašich partnerov či blízkych. 

Vína máme z celého sveta a aj Slovenské svetovo oceňované. Vieme ich zabaliť takmer do čohokoľvek. Papier, kartón, taška či drevo nie je vôbec problém. Poďakovanie s Vašim logom vo forme odkazu v tlačenej, vypaľovanej, gravírovanej alebo ručne písanej či maľovanej forme je tiež samozrejmosť. A vlastná etiketa? Tak aj tá môže byť podľa Vašich predstáv. S profesionálnym návrhom Vám radi pomôžeme.

A tam to vôbec nekončí. K víno sa skvelo hodia rôzne chuťovky ako paštéty, terriny, salámy, oriešky, perníky, džemy ale aj olivové oleje či sladkosti. K víno vieme pribaliť hocičo, čo Vás napadne.

Všetko spravíme pre jednu jedinú vec a to, aby Vami obdarovaný šťastlivec bol nadšený a chutne očarený Vašim prezentom. A to presne potrebuje zas vy.

A čo cena? Bude to veľa peňazí? Práve, že naopak, ceny Vám nastavíme veľkoobchodné presne podľa Vašich možností, tak aby ste boli maximálne spokojní.

Neváhajte nás osloviť za nezáväznú ponuku.

Tešíme sa na Vás!

Team jasomvino.sk  

Email: obchod@jasomvino.sk

Tel: +421 948 777 140

 

 

 

Drevená kazeta na 2 fľaše