Víno pre firmy

Osobný darček pre svojich verných!

Skvelé, ste na správnom mieste. Máme pre Vás ten najlepší výber Slovenských, ale aj svetových vín od rodinných vinárstiev, ktoré nenájdete v ponuke žiadnom bežnom obchode. Všetky vína máme skladom a preto vieme expresne vybaviť Vašu požiadavku. Pri výbere sme Vám plne k dispozícii a určite spolu vyberieme to najvhodnejšie víno ako dar pre Vašich obchodných partnerov, zákazníkov, alebo aj na firemné podujatie.

Každoročne na konci roka obdarovávam svojich verných zákazníkov darčekom. Pred pár rokmi som oslovil jasomvino.sk a nie len, že mi skvelo poradili pri výbere konkrétneho vína ale aj darčekového obalu. Naviac mi pripravili grafický návrh, tlač a vyhotovenie visačiek na hrdlo fľaše. Pre ich ochotu a ústretovosť som im verný každým rokom.
(Miro, stavebniny okres Senec)

Neváhajte nás kontaktovať a mi Vám expresne vypracujeme cenovú ponuku a aj poradíme s darčekovým obalom, darčekovými kazetami alebo osobným venovaním. Vyskladáme Vám aj podľa požiadaviek darčekové sety z vína, terín a paštét alebo z pochutín k vínu. Taktiež vyrobíme na mieru etikety na fľaše alebo vyrobíme poďakovania či priania.

Zľavy pri väčšom odbere sú samozrejmosťou a dopravu máte ZADARMO!

Tešíme sa na Vašu požiadavku.

Email: obchod@jasomvino.sk

Tel: +421 948 777 140

 Drevená kazeta na 2 fľašeDrevená kazeta na víno

 

VZOR visačky na víno - grafický návrh Vám pripravíme podľa želania.

visačka na víno