0
825

Vinárstvo Ponte

Ponte

Ponte je jednou z popredných talianskych vinárskych spoločností pôsobiacich v provinciách Treviso a Benátky , ktoré sú hlavnými výrobnými oblasťami spoločností Prosecco Doc a Pinot Grigio delle Venezie Doc.

Vinárstvo Ponte spolupracuje s najlepšími vinármi regiónu Benátsko už viac ako 70 rokov.

Zotriediť výsledky podľa:
abecedy
ceny
Zobraziť:

Vinárstvo Ponte

Ponte

Cieľom spoločnosti Ponte je kvalita bez kompromisov , ktorá sa chápe v širšom zmysle na všetkých úrovniach výroby, od vinice až po fľašu.

Kvalita pre Ponte je cesta, ktorá vzniká starostlivým a dôkladným výberom hrozna, ktorý pokračuje vďaka najmodernejším vinárskym technológiám a strojom najnovšej generácie.

Odborní agronómovia a enológovia starostlivo sledujú všetky fázy dodávateľského reťazca podporované efektívnym interným laboratóriom, ktoré vám umožní sledovať víno v každej fáze jeho spracovania.

Konečný produkt je vyjadrením všetkého úsilia a vášne spoločnosti Ponte.

Naviac sa vinárstvo pýši prestížnym ocenením certifikátu FSSC 22000, ktorá zaručuje kvalitu celého procesu výroby a plnenia do fliaš.

Ich štítky ekologickej výroby získali osvedčenie o zhode od orgánu pre kontrolu a certifikáciu pôdy a zdravia .

Všetky výrobky majú tiež certifikát BRC ( British Retail Consortium ) a IFS ( International Food Standard ), čo sú veľmi vysoké štandardy vyvinuté európskou distribúciou s cieľom kvalifikovať ich dodávateľov podľa požiadaviek kvality, bezpečnosti a súladu s pravidlami, ktoré regulujú poľnohospodárske jedlo.