Modello Merlot

12,50 € 10,42 € bez DPH
Skladom

Víno vyrobené z tradičnej odrody Merlot. Víno má rubínovú farbu s fialovými odleskami. Charakteristická, korenistá a ovocná vôňa s arómou vyzretých čerešní, kávy a kakaa. Stredne dlhá a dobre štruktúrovaná chuť s mäkkou trieslovinou, ktorá je podporená živou kyselinou s dotykom čučoriedok a škorice.

Skvele doplnia tradičné pokrmy z červeného mäsa.

0 / 5 (0x)

Vlastnosti vína

Vinárstvo: Masi Agricola
Krajina pôvodu: Talianske vína
Odroda: merlot
Obsah cukru: suché
Ročník: 2022
Objem: 0,750l
Pôvod hrozna: Veneto, Taliansko
Prívlastok: IGT
Teplota podávania: 17-18°C
Teplota skladovania: 12-14°C
Zobraziť viac vlastností

Vinárstvo Masi Agricola

Masi Agricola

Príbeh Masi sa začína v roku 1772, keď rodina Boscaini uskutočnila svoju prvú úrodu v prestížnych viniciach v „Vajo dei Masi“, údolí v srdci regiónu Valpolicella Classica. Po viac ako 200 rokoch vášnivého vinárstva je spoločnosť stále v rukách rodiny, ktorú vedie šiesta a siedma generácia.

Ako meradlo v umení výroby Amarone na svetovej úrovni, Masi neustále inovuje a odovzdáva svoje odborné znalosti v metóde Appassimento , ktorá sa praktizovala už od čias starých Rimanov.

Rodina vyrába vína, ktoré sú uznávané a oceňované vo viac ako 120 krajinách. Masi je tiež partnerom v skupinách a združeniach, ktoré propagujú vysoko kvalitné talianske produkty na medzinárodnej úrovni, ako sú: Fondazione Altagamma, Comitato Leonardo, Istituto Grandi Marchi a Amarone Families.

Recepty k vínu

Ďalšie vína tejto odrody

Ďalšie vína z tohto vinárstva