Šípkové víno rosé polosladké

9,58 € 7,98 € bez DPH
Skladom

Ružové šípkové víno z vinárstva Miluron svojou nádhernou farbou a výnimočnou vôňou, pripomína silné známe hroznové vína z južných svahov.

Plody šípky sa považujú za ľudového liečiteľa a to pre vysoký obsah obsahu kyseliny L-askorbovej teda vitamínu C, beta-karoténu, trieslovín a organických kyselín. Šípky obsahujú taktiež flavonoidy, ktoré sú známe svojimi antioxidačnými vlastnosťami. Vďaka obsahu mnohých prospešných látok pomáhajú šípky zvyšovať obranyschopnosť a najmä imunitu a zároveň bojujú so zápalmi horných a dolných močových ciest a vírusmi v tele.

Vychutnajte si toto výnimočné Šípkové víno a doprajte svojej mysle zážitok a svojmu telu vitalitu.

Ak pre vínka hľadáte vhodný darčekový obal, tak stačí kliknúť SEM. Ak Vám chýbajú naopak DOPLNKY k vínu, tak kliknite SEM.

Na zdravie priatelia!

5 / 5 (3x)

Vlastnosti vína

Krajina pôvodu: Slovenské vína
Obsah cukru: polosladké
Objem: 0,500l
Obsah alkoholu: 12%
Teplota podávania: 9-11°C
Teplota skladovania: 10-12°C

Vinárstvo Miluron - ovocné víno

Miluron - ovocné víno

AKCIA

Víno roka, ríbezľové víno Miluron v akciovom balíčku 6 fliaš. 

Poctivé suroviny, tradícia, neskutočná chuť a to všetko Slovenské, to je vinárska spoločnosť Miluron a ich exkluzívne ovocné vína. Naviac bezkonkurenčné ceny na našom online obchode s vínom jasomvino.sk.

Vinárstvo Miluron opäť obhájilo titul VÍNO ROKA 2022 v kategórií ovocné vína 1. miesto s vínom z čiernych ríbezlí. Viac v našom blogu TU. U nás najlacnejšia cena na Slovensku!!!

Recepty k vínu

Ďalšie vína tejto odrody

Ďalšie vína z tohto vinárstva