Hroznová šťava sladká nealko Grüner Veltliner

6,17 € 5,61 € bez DPH
Skladom

Domäne Wachau patrí medzi Rakúsku Wachau špičku, preto nezabúdajú aj na tých najmenších. 

Hroznová šťava (mušt) z odrody Veltlínske zelené má príjemnú ovocnú chuť a vôňu. Je svieža a príjemne sladká. Nápoj neobsahuje alkohol. S chuťou ho pijú deti aj dospelí.

Je bez pridania sladidiel, neriedená, čistá za studena vylisovaná hroznová šťava, neupravovaná, pasterizovaná. Najzdravšia ovocná šťava obsahujúca prírodné cukry, vitamíny typu B a C, organické kyseliny, pektíny, minerálne látky, enzýmy, prírodné farbivá a aromatické látky.

Svojim zložením blahodárne vplýva na látkový metabolizmus a tráviaci trakt. Znižuje hladinu cholesterolu, je zdrojom rýchlej energie a posilňuje nervovú sústavu. Je tiež vhodný ako doplnkový nápoj pre športovcom, dojčiace a tehotné maminy, alebo deti. 100% NATUR produkt, bez chemickej konzervácie.

0 / 5 (0x)

Vlastnosti vína

Vinárstvo: Domäne Wachau
Krajina pôvodu: Rakúske vína
Obsah cukru: sladké
Objem: 0,750l
Pôvod hrozna: Wachau, Rakúsko

Vinárstvo Domäne Wachau

Domäne Wachau

S rozmanitosťou vín z Wachau typickými pre svoj pôvod sa pod vedením Romana Horvatha MW a Heinza Frischengrubera vypracovali na jedno z najvýznamnejších vinárstiev v Rakúsku. Najmenšie parcely v strmých terasách pri Dunaji obrábajú ich vinohradnícke rodiny, hrdinovia vinárstva, náročnou ručnou prácou. Remeselná zručnosť, udržateľnosť a jedinečná biodiverzita sú základnými piliermi práce v ich vinohradoch. Vinifikujú hrozno zo svetoznámych viníc ako Achleiten, Kellerberg a Singerriedel a sú známe aj vďaka širokej ponuke vínnej turistiky.

Ďalšie vína tejto odrody

Ďalšie vína z tohto vinárstva