Bazovinka Víno s bazovým kvetom polosladké

6,24 € 5,20 € bez DPH
Skladom

Bazovinka, víno z bazových kvetou je žiarivej zlatožltej farby. Výnimočnú chuť tohto lahodného vína dotvára pôvabná, no zároveň charakteristická chuť bazových kvetov obsiahnutých v tomto víne.

Výrazná chuť bazového kvetu vo víne je sprevádzaná aj príjemným zvyškovým cukrom, vďaka čomu je dosiahnutá absolútna harmónia a jedinečnosť chuti.

Odporúčame pre všetkých, k príjemnému nie len letnému večeru ale aj romantickej pohode pri sviečkach. A ak si radi pochutnávate na sladkých dezertoch, pripravte si s nami Gaštanové pyré s mascarpone a ako prípitok si doprajte Vínko s bazovým kvetom z vinárstva Miluron.

Ak víno chcete podarovať, inšpirujte sa darčekovými obalmi na víno - TU. Ak ale chýbajú k vínu DOPLNKY, tak tie nájdete TU.

Dobrú chuť a na zdravie!

4.8 / 5 (4x)

Vlastnosti vína

Krajina pôvodu: Slovenské vína
Obsah cukru: polosladké
Objem: 0,750l
Obsah alkoholu: 12%
Ocenenia: Strieborná medaila – Graet American 2020
Prívlastok: Značkové ovocné víno
Teplota podávania: 9-11°C
Teplota skladovania: 10-12°C
Zobraziť viac vlastností

Vinárstvo Miluron - ovocné víno

Miluron - ovocné víno

AKCIA

Víno roka, ríbezľové víno Miluron v akciovom balíčku 6 fliaš. 

Poctivé suroviny, tradícia, neskutočná chuť a to všetko Slovenské, to je vinárska spoločnosť Miluron a ich exkluzívne ovocné vína. Naviac bezkonkurenčné ceny na našom online obchode s vínom jasomvino.sk.

Vinárstvo Miluron opäť obhájilo titul VÍNO ROKA 2022 v kategórií ovocné vína 1. miesto s vínom z čiernych ríbezlí. Viac v našom blogu TU. U nás najlacnejšia cena na Slovensku!!!

Ďalšie vína tejto odrody

Ďalšie vína z tohto vinárstva