Babich Pinot Noir Winemaker´s Reserve 2019

19,90 € 16,58 € bez DPH
Skladom

Víno je tiché, zdržanlivé s jemnými arómami bieleho korenia a kardamónu. Ovocné chute pripomínajú nezrelé zelené jablká. Rezervované a dobre vyvážené víno. Vo vinici Spitzer Point dominuje pôda s pieskovými nánosmi pochádzajúcimi z naplavených kamenistých vrstiev z vinice Setzberg. Orientácia svahov je juhozápadná, vinice majú 25 až 45 rokov. Vhodné kombinovať ku bielim rybám ako pstruh a k listovým šalátom. 

5 / 5 (2x)

Vlastnosti vína

Vinárstvo: Babich
Krajina pôvodu: Vína Nový Zéland
Obsah cukru: suché
Ročník: 2019
Objem: 0,750l
Pôvod hrozna: Marlborough, Nový Zéland
Teplota podávania: 14-16°C
Teplota skladovania: 12-14°C
Zobraziť viac vlastností

Vinárstvo Babich

Babich

Rodina Babich vyrába víno na Novom Zélande od roku 1916, vďaka čomu sú najskúsenejším rodinným vinárstvom na Novom Zélande.

Ich úspech tkvie s najmenej tromi generáciami inovácií, úspechov a excelentnosti vo výrobe vína v troch výnimočných vinárskych regiónoch – to je ich vášeň, ich živobytie a ich budúcnosť. Je to ich spôsob života.

Vína vinárstva Babich ponúkajú priame spojenie s Novým Zélandom - krásnou krajinou. Nikdy sa neprestanú snažiť potešiť milovníkov vína a urobiť každý deň výnimočným – aby ste mohli ochutnať starostlivosť, ktorá sa vkladá do týchto vín. Od hrozna až po fľašu.

Ďalšie vína tejto odrody

Ďalšie vína z tohto vinárstva