Babich Pinot Noir Organic Headwaters 2017 suché

23,67 € 19,73 € bez DPH 26,90 € pôvodná cena
Skladom

Udržateľné vinohradníctvo je neoddeliteľnou súčasťou budúcnosti výroby vín na Novom Zélande. Vinárstvo Babich je jedným z prvých novozélandských vinárstiev, ktoré zaradilo svoju vinicu Headwaters do ekologického vinohradníctva. Pinot Noir pochádzajúci z polohy Headwaters sa vyznačuje intenzívnou arómou, v ktorej sa prelínajú ovocné tóny čerešní s dymovými tónmi po tabaku a pušnom prachu. Chuť kopírujúca vôňu je obohatená o tóny malín, muškátového oriešku, vanilky a čokolády. Tento elegantný avšak mnohovrstvový Pinot sa výborne hodí ku jemne korenistým jedlám, pečenému kačaciemu mäsu alebo grilovanému tuniakovi.

5 / 5 (1x)

Vlastnosti vína

Vinárstvo: Babich
Krajina pôvodu: Vína Nový Zéland
Obsah cukru: suché
Objem: 0,750l
Obsah alkoholu: 13%
Pôvod hrozna: Marlborough, Nový Zéland
Teplota podávania: 14-16°C
Teplota skladovania: 12-14°C
Kategória: odrodové
Zobraziť viac vlastností

Vinárstvo Babich

Babich

Rodina Babich vyrába víno na Novom Zélande od roku 1916, vďaka čomu sú najskúsenejším rodinným vinárstvom na Novom Zélande.

Ich úspech tkvie s najmenej tromi generáciami inovácií, úspechov a excelentnosti vo výrobe vína v troch výnimočných vinárskych regiónoch – to je ich vášeň, ich živobytie a ich budúcnosť. Je to ich spôsob života.

Vína vinárstva Babich ponúkajú priame spojenie s Novým Zélandom - krásnou krajinou. Nikdy sa neprestanú snažiť potešiť milovníkov vína a urobiť každý deň výnimočným – aby ste mohli ochutnať starostlivosť, ktorá sa vkladá do týchto vín. Od hrozna až po fľašu.

Ďalšie vína tejto odrody

Ďalšie vína z tohto vinárstva