Akciový set vín ONA a ON

15,64 € 13,04 € bez DPH 16,82 € pôvodná cena
Skladom

Sviečky, večera, príjemná atmosféra a k tomu dve pekné vínka. Pripravili sme pre Vás jedno biele krásne aromatické a jedno plné červené víno. 

Rizling Vlašský 2022 suché Chowaniec a Krajčírovič

Charakterizuje ho jemná vôňa lipového medu a kvetov viniča. Chuť je svieža a harmonická s tónmi vlašských orechov, ktoré sú pre túto odrodu charakteristické.

Merlot suché 2021 Chowaniec a Krajčírovič

Krásne vyzreté plné víno. V chuti je korenisté s príjemne kávovými a višňovými tónmi.

Odporúčame k pečeným bravčovým rebrám, bravčovým rezňom, tvrdým syrom, pizze a špagetám.

Skvelá Akciová cena!

Naviac Vám vína zabalíme do darčekového obalu ZADARMO! Ak si želáte inú farbu obalu alebo by ste chceli zabaliť každú fľašu vína samostatne do jednotky obalu, stačí nám napísať poznámku pri objednávke. Všetky darčekové obaly nájdete v našich doplnkoch.

5 / 5 (1x)

Vlastnosti vína

Krajina pôvodu: Slovenské vína
Objem: 1,5l
Pôvod hrozna: Malokarpatská vinohradnícka oblasť

Vinárstvo Chowaniec & Krajčírovič

Chowaniec & Krajčírovič

 

Vinárske duo Chowaniec a Krajčírovič začalo písať spoločnú históriu už v roku 2001. Dnes vinárstvo tvorí team ľudí okolo Janky Krajčírovičovej a Petra Chowanieca. Venujú sa dlho roky nie len vinárstvu, ale aj pestovaniu hrozna vo vlastných viniciach. Dorábajú biele, červené a ružové vína z viac ako 20 odrôd hrozna a medzi ich nosné odrody určite patria Veltlínske Zelené, Rizling Vlašský, legendárna Pesecká Leánka, alebo Alibernet, z ktorého majú úžasné rúžové

Ďalšie vína tejto odrody

Ďalšie vína z tohto vinárstva