Muštefánik hroznová šťava biela sladké nealko

4,85 € 4,41 € bez DPH
Skladom

100% Prírodný hroznový mušt. 

Muštefánik alebo aj verzia Muštúr!

Bez pridania sladidiel, neriedená, čistá za studena vylisovaná hroznová šťava, neupravovaná, pasterizovaná. Najzdravšia ovocná šťava obsahujúca prírodné cukry, vitamíny typu B a C, organické kyseliny, pektíny, minerálne látky, enzýmy, prírodné farbivá a aromatické látky.

Svojim zložením blahodárne vplýva na látkový metabolizmus a tráviaci trakt. Znižuje hladinu cholesterolu, je zdrojom rýchlej energie a posilňuje nervovú sústavu. Je tiež vhodný ako doplnkový nápoj pre športovcom, dojčiace a tehotné maminy, alebo deti. 100% NATUR produkt, bez chemickej konzervácie.

4.8 / 5 (4x)

Vlastnosti vína

Krajina pôvodu: Slovenské vína
Obsah cukru: sladké
Objem: 0,750l
Pôvod hrozna: Malokarpatská Vinohradnícka Oblasť, Svätý Jur

Vinárstvo Chowaniec & Krajčírovič

Chowaniec & Krajčírovič

 

Vinárske duo Chowaniec a Krajčírovič začalo písať spoločnú históriu už v roku 2001. Dnes vinárstvo tvorí team ľudí okolo Janky Krajčírovičovej a Petra Chowanieca. Venujú sa dlho roky nie len vinárstvu, ale aj pestovaniu hrozna vo vlastných viniciach. Dorábajú biele, červené a ružové vína z viac ako 20 odrôd hrozna a medzi ich nosné odrody určite patria Veltlínske Zelené, Rizling Vlašský, legendárna Pesecká Leánka, alebo Alibernet, z ktorého majú úžasné rúžové

Ďalšie vína tejto odrody

Ďalšie vína z tohto vinárstva