Spritz Orange

4,90 € 4,08 € bez DPH
Skladom

Spritz Orange vo fľaši

Zažite autentickú taliansku atmosféru s naším Alkoholickým Spritz vo fľaši (ako Aperol)! Tento vinný kokteil je dokonalou voľbou pre milovníkov osviežujúcich a lahodných nápojov, ktorí túžia po pravom zážitku z tohto drinku. Nie je treba pridať žiadne ďalšie ingrediencie, stačí doplniť ľad a plátok pomaranča a môžete si vychutnať váš obľúbený kokteil.

Originálna receptúra: Alkoholický Spritz Orange je starostlivo pripravený podľa tradičného talianskeho receptu, ktorý kombinuje Aperol, prosecco a sódu. Výsledkom je osviežujúci nápoj s nádhernou oranžovou farbou a harmonickou chuťou, kde sa jemne horkasté tóny pomaranča stretávajú s lahodnou sladkosťou a bublinkami prosecca.

Ideálny pre každú príležitosť: Tento elegantný drink je perfektným spoločníkom na večierky, oslavy, letné grilovačky alebo len tak na relaxačné posedenie s priateľmi. Stačí ho len naliať do pohára s ľadom, pridať plátok pomaranča a vychutnávať si.

Skutočný taliansky pôžitok: Alkoholický Aperol Spritz prináša autentický chuťový zážitok, ktorý vás prenesie priamo do srdca Talianska. Každý dúšok vám pripomenie slnečné dni a pohodu pri mori.

Pripravte sa na osviežujúci zážitok s naším Alkoholickým Spritz Orange vo fľaši. Tento drink si zamilujete!

5 / 5 (4x)

Vlastnosti vína

Krajina pôvodu: Talianske vína
Obsah cukru: sladké
Bublinky: frizzante
Objem: 0,750l
Obsah alkoholu: 7,5%
Pôvod hrozna: Taliansko
Teplota podávania: 6-8°C
Teplota skladovania: 6-8°C

Recepty k vínu