Babich Rosé Pinot Noir 2022

12,84 € 10,70 € bez DPH 14,27 € pôvodná cena
Skladom

Rosé Rulandské Modré (Pinot Noir) z vinárstva Babich vyrábane tradičnou metódou je aromatické, s jemným krémovým podnebím a osviežujúcim koncom. Má chuť letného ovocia, kvetov s nádychom korenia s jemnou jahodou, nádychom maliny s príjemným krehkým povrchom. Fermentácia sa odohrávala pri nízkych teplotách, aby sa zachovala ovocná chuť. Ideálne nie len pre letné popoludnie pri grile s pečeným mäskom a grilovanou zeleninou. 

5 / 5 (1x)

Vlastnosti vína

Vinárstvo: Babich
Krajina pôvodu: Vína Nový Zéland
Obsah cukru: nezaradené
Ročník: 2022
Objem: 0,750l
Pôvod hrozna: Nový Zéland
Teplota podávania: 8-10°C
Teplota skladovania: 10-12°C
Zrecí potenciál: 1-2 roky
Kategória: odrodové
Zobraziť viac vlastností

Vinárstvo Babich

Babich

Rodina Babich vyrába víno na Novom Zélande od roku 1916, vďaka čomu sú najskúsenejším rodinným vinárstvom na Novom Zélande.

Ich úspech tkvie s najmenej tromi generáciami inovácií, úspechov a excelentnosti vo výrobe vína v troch výnimočných vinárskych regiónoch – to je ich vášeň, ich živobytie a ich budúcnosť. Je to ich spôsob života.

Vína vinárstva Babich ponúkajú priame spojenie s Novým Zélandom - krásnou krajinou. Nikdy sa neprestanú snažiť potešiť milovníkov vína a urobiť každý deň výnimočným – aby ste mohli ochutnať starostlivosť, ktorá sa vkladá do týchto vín. Od hrozna až po fľašu.

Ďalšie vína tejto odrody

Ďalšie vína z tohto vinárstva