Darčeková drevená kazeta set vín vinárstvo Korbaš

26,54 € 22,12 € bez DPH
Skladom

Ručne vyrábaná drevená kazeta s pevným uškom. Darčeková kazeta s 2 fľašami vína z vinárstva Korbaš a okienkom na náhľad. Skvelý TIP nie len ako Vianočný darček.

Kazeta obsahuje:

- 1 ks Rulandské šedé 2021 suché, Korbaš SLOVENSKO

- 1 ks Frankovka Modrá 2017 suché, Korbaš SLOVENSKO

- drevitá výplň

Na kazetu gravírujeme logo firmy, prianie alebo vlastný motív. Cenovú ponuku Vám pošleme individuálne, vždy podľa konkrétnej požiadavky.

Ku kazete Vám vieme vyrobiť osobné venovanie ZADARMO! stačí napísať požiadavku do poznámky.

0 / 5 (0x)

Vlastnosti vína

Krajina pôvodu: Slovenské vína
Obsah cukru: suché

Vinárstvo Vinárstvo Korbaš

Vinárstvo Korbaš

 

Za čisto rodinným vinárstvom Korbaš stoií medzinárodný someliér, gurmán a hlavne uznávaný vinár Jaro Korbaš.  Ak ste o tomto vinárstve nepočul, tak je na čase ho ochutnať. Zbiera medaile na rôznych výstavách. Za zmienku stojí spomenúť titul Šampióna na súťaži Biel Vinalia 2022 a Zlatú medailu na Pezinských vínnych trhoch.

Jaro svoju vinársku kariéru zobral z iného konca. Najprv sa stal medzinárodným someliérom a následne vyštudoval vysokú vinársku školu v Lednici na Morave. Dnes robí vína moderným spôsobom. Veľmi dbá na vysokú kvalitu vín, odrodovosť a hlavne je nádherne vidieť v jeho červených, ale aj bielych vínach práca s drevom (barrique). Jeho biele vína sú svieže, majú iskru a hlavne majú plné telo. Červené sú nádherne vyzreté, plné, mohutné a majú dlhý potenciál zrenia. 

Viac informácii nižšie.

Recepty k vínu

Ďalšie vína z tohto vinárstva