Carl Jung Rosé nealkoholické víno

6,98 € 5,82 € bez DPH
Vypredané

Harmonická kyselinka, jemné taníny, ovocné s nádychom malín a jahôd. Podáva sa pri teplote 6-8°C napríklad na letných večierkoch, po práci alebo jednoducho preto, že na to máte chuť. Jemný oxid uhličitý robí z rosé penivý nápoj. Najmä počas leta nie je nič lepšie, ako zakončiť deň pohárom rosé.

Prečo piť nealkoholické vína? Životný štýl! Pohár vína 100ml obsahuje približne 19,4kcal a má niečo pod 0,5% alkoholu. Okrem jasných zdravotných výhod má aj o 2/3 nižší podiel kalórii ako bežné víno. Dealkoholizované vína sú obľúbené aj medzi abstinentmi, vodičmi z povolania, tehotnými či kojacimi matkami, nábožensky alebo športovo orientovanými ľuďmi, ktorý si počítajú príjem kalórii, alebo nepijú alkoholické nápoje. Alebo len pre všetkých, ktorí si chcú vychutnať víno bez alkoholu

Ideálne kombinovať k ovocným šalátom. 

Histamín pod 0,5 mg/l

 

0 / 5 (0x)

Vlastnosti vína

Krajina pôvodu: Nemecké vína
Obsah cukru: sladké
Objem: 0,750l
Obsah alkoholu: 0,5%
Teplota podávania: 6-8°C
Teplota skladovania: 10-12°C

Vinárstvo Carl Jung - nealko víno

Carl Jung - nealko víno

Pred viac ako 100 rokmi Dr. Carl Jung vyvinul patentovaný proces dealkoholizácie vo vínnej pivnici rodinného podniku. Dnes je vinárstvo s najmodernejšími výrobnými priestormi a novými technológiami pre nealkoholické šumivé vína a vína. S každou fľašou prenášame odborné znalosti a viac ako storočné skúsenosti a inšpirujeme zákazníkov vo viac ako 30 krajinách.

Objem vinárstva je viac ako 10 mil. fliaš ročne.

Ďalšie vína tejto odrody

Ďalšie vína z tohto vinárstva