Set červené vína od Jara Korbaša + darček

45,78 € 38,15 € bez DPH
Skladom
Set červené vína od Jara Korbaša + darček Darček

Jaro Korbaš sa nádherne vyhral s Dunajom 2016 suchým. Víno je intenzívnej tmavočervenej farby. Vôňa je hrejivá, s tónmi tmavého bobuľového ovocia, korenia a čokolády. Chuť je plná, zamatová, s nuansami slivkového lekváru, elegantným kávovým tónom a sladkastou dochuťou. Víno zrelo v drevených sudoch.

Cabernet Sauvignon 2015 suché je intenzívnej červenej farby. Vôňa čiernych ríbezlí a tmavého bobuľového ovocia s nádychom horkej čokolády. Chuť je hladká, so sladkým tanínom a dlhotrvajúca. Vínu veľmi prospel pobyt v drevenom sude.

Merlot 2015 Víno má sýtu rubínovú farbu. Vôňa je príjemne intenzívna, ovocná, čistá s tónmi bobuľového ovocia, ako ostružiny, slivky a prezreté čerešne. Chuť je plná, s príjemnou tanínovou koncovkou, ktorú vínu dodalo vyzrievanie v dubových sudoch.

Frankovka Modrá 2015 suché je veľmi pekné víno bordovej farby s tehlovým okrajom. Vôňa sušených sliviek, s náznakom korenistosti. Chuť mäkká, jemne lekvárová, s hebkým koncom.

Na zdravie priatelia!

Balíček obsahuje:

1 fľaša Cabernet Sauvignon 2015 suché

1 fľaša Dunaj 2016 suché

1 fľaša Merlot 2015 suché

1 fľašu Frankovka Modrá 2015 suché

+ darček vývrtka na víno

 

5 / 5 (2x)

Vlastnosti vína

Krajina pôvodu: Slovenské vína
Obsah cukru: suché
Teplota podávania: 14-16°C
Teplota skladovania: 14-16°C
Zrecí potenciál: 4-6

Vinárstvo Vinárstvo Korbaš

Vinárstvo Korbaš

S Jarom Korbašom z vinárstva Korbaš som sa prvý krát stretol a potom ešte niekoľko krát ako inak, vo vínnej pivnici. Paradox bol, že to nebola jeho, ale na otvorených pivniciach Malokarpatskej vínnej cesty, kde bol pozrieť priateľov vinárov. Vtedy som ešte nevedel, že pánko je medzinárodný Someliér, vinár, gurmán a má za sebou vinársku školu v Lednici na Morave.

Ďalšie vína tejto odrody

Ďalšie vína z tohto vinárstva