Polosladké víno GRANTE z granátového jablka Premium

11,48 € 9,57 € bez DPH
Vypredané

Víno z granátového jablka je vyrobené podľa špeciálnej technológie z vysokokvalitných granátových jabĺk odrody Gyulovsha pestovaných na plantážach regiónu Goychay, ktorý je najvhodnejší na pestovanie najlepšieho granátového jablka na svete.

Víno má elegantnú rubínovú farbu. Obsahuje bohaté tóny granátového jablka, s jemným odtieňom čiernych ríbezlí, sušeného ovocia a čerešňových kôstok. Chuť je plná, harmonická, koláčová s výraznými tónmi granátového jablka a veľa krát pripomína kvalitné Portské víno.

Objav nové chute a zaži nový zážitok s týmto netradičným a hlavne 100% BIO prírodným ovocným vínom.

Bez farbív, bez konzervantov, Prírodné

4.7 / 5 (7x)

Vlastnosti vína

Vinárstvo: Aznar
Krajina pôvodu: Azerbajdžanské vína
Obsah cukru: polosladké
Objem: 0,750l
Obsah alkoholu: 11,5%
Pôvod hrozna: plantáže v oblasti Goychay
Zvyškový cukor: 55 g
Obsah kyselín: 1,13 g
Teplota podávania: 12 - 14°C
Teplota skladovania: 10-12°C
Zobraziť viac vlastností

Vinárstvo Aznar

Aznar

História štiav a vina z granátového jablka našej spoločnosti sa začala v 60. rokoch minulého storočia, keď bol na základe medziregionálneho obstarávacieho úradu v regióne Geokchay azerbajdžanskej SSR vytvorený závod na výrobu konzervovaných paradajkových a jablkových štiav. Jeho zakladateľom bol Teymur Faraj oglu Achmedov, ktorý je zároveň prvým riaditeľom závodu. Tento muž úprimne miloval svoju rodnú krajinu a jej rubínové poklady - Goychaisky granátové jablká, ktoré mali jedinečnú chuť v celej krajine a na celom svete.

Recepty k vínu

Ďalšie vína tejto odrody

Ďalšie vína z tohto vinárstva