Carl Jung broskyňové nealkoholické šumivé víno

7,86 € 6,55 € bez DPH
Skladom

Len čo sa vám do nosa dostane ovocná vôňa broskýň, viete, že konečne prichádza leto. Carl Jung Peach stelesňuje presne túto radosť z ovocného vína a leta. Šumivé nealkoholické víno s príchuťou broskyne. Primerane chladené, je ideálnym osviežením pre tých, ktorí majú radi sladké a šumivé vína. 

Prečo piť nealkoholické vína? Životný štýl! Pohár vína 100ml obsahuje približne 30,3kcal a má niečo pod 0,5% alkoholu. Okrem jasných zdravotných výhod má aj o 2/3 nižší podiel kalórii ako bežné víno. Dealkoholizované vína sú obľúbené aj medzi abstinentmi, vodičmi z povolania, tehotnými či kojacimi matkami, nábožensky alebo športovo orientovanými ľuďmi, ktorý si počítajú príjem kalórii, alebo nepijú alkoholické nápoje. Alebo len pre všetkých, ktorí si chcú vychutnať víno bez alkoholu

 Histamín pod 0,5 mg/l

0 / 5 (0x)

Vlastnosti vína

Krajina pôvodu: Nemecké vína
Obsah cukru: sladké
Bublinky: frizzante
Objem: 0,750l
Obsah alkoholu: 0,5%
Teplota podávania: 6-8°C
Teplota skladovania: 10-12°C
Zobraziť viac vlastností

Vinárstvo Carl Jung - nealko víno

Carl Jung - nealko víno

Pred viac ako 100 rokmi Dr. Carl Jung vyvinul patentovaný proces dealkoholizácie vo vínnej pivnici rodinného podniku. Dnes je vinárstvo s najmodernejšími výrobnými priestormi a novými technológiami pre nealkoholické šumivé vína a vína. S každou fľašou prenášame odborné znalosti a viac ako storočné skúsenosti a inšpirujeme zákazníkov vo viac ako 30 krajinách.

Objem vinárstva je viac ako 10 mil. fliaš ročne.

Ďalšie vína tejto odrody

Ďalšie vína z tohto vinárstva