Carl Jung Mousseux nealkoholické víno šumivé 0,2

2,50 € 2,08 € bez DPH
Skladom

Mousseux biele nealkoholické víno, je vynikajúce polosuché šumivé víno, vhodné na slávnostné príležitostí. Víno je s dlhou, jemnou penou, jemnou vôňou a korenistým harmonickým charakterom. Je vyrábané z odrôd Riesling a Müller Thurgau. Skvele sa tiež hodí do virgin-nealko miešaných nápojov.

Prečo piť nealkoholické šumivé vína? Životný štýl! Pohár vína 100ml obsahuje približne 24,2kcal a má niečo pod 0,5% alkoholu. Okrem jasných zdravotných výhod má aj o 2/3 nižší podiel kalórii ako bežné víno. Dealkoholizované vína sú obľúbené aj medzi abstinentmi, vodičmi z povolania, tehotnými či kojacimi matkami, nábožensky alebo športovo orientovanými ľuďmi, ktorý si počítajú príjem kalórii, alebo nepijú alkoholické nápoje. Alebo len pre všetkých, ktorí si chcú vychutnať víno bez alkoholu

Skvelá kombinácii s letnými jedlami, ako sú ryby, krevety alebo morské plody.

Vegán víno. 

0 / 5 (0x)

Vlastnosti vína

Krajina pôvodu: Nemecké vína
Obsah cukru: polosuché
Objem: 0,200l
Obsah alkoholu: 0,5%
Teplota podávania: 6-8°C
Teplota skladovania: 12-14°C
Zobraziť viac vlastností

Vinárstvo Carl Jung - nealko víno

Carl Jung - nealko víno

Pred viac ako 100 rokmi Dr. Carl Jung vyvinul patentovaný proces dealkoholizácie vo vínnej pivnici rodinného podniku. Dnes je vinárstvo s najmodernejšími výrobnými priestormi a novými technológiami pre nealkoholické šumivé vína a vína. S každou fľašou prenášame odborné znalosti a viac ako storočné skúsenosti a inšpirujeme zákazníkov vo viac ako 30 krajinách.

Objem vinárstva je viac ako 10 mil. fliaš ročne.

Ďalšie vína tejto odrody

Ďalšie vína z tohto vinárstva