Carl Jung Merlot nealkoholické víno

6,98 € 5,82 € bez DPH
Vypredané

Merlot, najpredávanejšie červené nealkoholické víno na svete. Francúzska odroda mu prepožičiava bohatý buket i lahodné telo. Odroda dáva ovocné a plné vína, ktoré sú po niekoľkých rokoch skladovania pripravené na konzumáciu. To je dôvod ich súčasnej popularity. Merlot preto ťaží z toho, že dobre ladí s dubom, teda je vhodný na uskladnenie v sudoch Barrique. Víno má rubínovo červenú farbu, ovocnú vôňu pripomínajúca černice, jemná tanínová štruktúra a typický merlotovský buket rozbúchajú srdce každého milovníka Merlotu.

Prečo piť nealkoholické víno? Životný štýl? Pohár vína 100ml obsahuje približne 22,9kcal a má niečo pod 0,5% alkoholu. Okrem jasných zdravotných výhod má aj o 2/3 nižší podiel kalórii ako bežné víno. Dealkoholizované vína sú obľúbené aj medzi abstinentmi, vodičmi z povolania, tehotnými či kojacimi matkami, nábožensky alebo športovo orientovanými ľuďmi, ktorý si počítajú príjem kalórii, alebo nepijú alkoholické nápoje. Alebo len pre všetkých, ktorí si chcú vychutnať víno bez alkoholu. 

Ideálne kombinácie ku grilovanému mäsu

0 / 5 (0x)

Vlastnosti vína

Krajina pôvodu: Nemecké vína
Odroda: merlot
Obsah cukru: polosladké
Objem: 0,750l
Obsah alkoholu: 0,5%
Teplota podávania: 16-18°C
Teplota skladovania: 12-14°C
Zrecí potenciál: 1-3 roky
Zobraziť viac vlastností

Vinárstvo Carl Jung - nealko víno

Carl Jung - nealko víno

Pred viac ako 100 rokmi Dr. Carl Jung vyvinul patentovaný proces dealkoholizácie vo vínnej pivnici rodinného podniku. Dnes je vinárstvo s najmodernejšími výrobnými priestormi a novými technológiami pre nealkoholické šumivé vína a vína. S každou fľašou prenášame odborné znalosti a viac ako storočné skúsenosti a inšpirujeme zákazníkov vo viac ako 30 krajinách.

Objem vinárstva je viac ako 10 mil. fliaš ročne.

Ďalšie vína tejto odrody

Ďalšie vína z tohto vinárstva