0
825

Vinárstvo Aznar

Aznar

História štiav a vina z granátového jablka našej spoločnosti sa začala v 60. rokoch minulého storočia, keď bol na základe medziregionálneho obstarávacieho úradu v regióne Geokchay azerbajdžanskej SSR vytvorený závod na výrobu konzervovaných paradajkových a jablkových štiav. Jeho zakladateľom bol Teymur Faraj oglu Achmedov, ktorý je zároveň prvým riaditeľom závodu. Tento muž úprimne miloval svoju rodnú krajinu a jej rubínové poklady - Goychaisky granátové jablká, ktoré mali jedinečnú chuť v celej krajine a na celom svete.

Aznar
Zotriediť výsledky podľa:
abecedy
ceny

Dezertné sladké víno GRANTE z granátového jablka

Aznar
Dezertné sladké víno GRANTE z granátového jablka
Ovocné víno
Vypredané
12,49 €
Zobraziť:
Aznar

Vinárstvo Aznar

Aznar

Výrobca AZNAR je jediným závodom na spracovanie granátového jablka, ktorý zaviedol „zelenú technológiu“ výroby. Premieňa všetky zvyšky granátového jablka (zrná a šupky) na hodnotné produkty. A preto ako prvý krok výrazne investuje do výroby oleja zo semien granátového jablka. V roku 2011 ako prví predstavili novú technológiu bezodpadového spracovania granátových jabĺk. Umožňuje vám spracovať odpad zo šťavy z granátového jablka v priemyselnom meradle. Zo šupky granátového jablka vyvíjajú tanín, ktorý sa používa v medicíne a kozmetike pri výrobe prírodných krémov. Zo semien granátového jablka vyrábajú pomocou inovatívnej metódy využívajúcej CO2 prémiový olej z granátového jablka, ktorý je vďaka svojim liečivým vlastnostiam veľmi cenený v kozmetike a medicíne. 

Zásadný rozdiel medzi výrobou AZNAR a akoukoľvek podobnou výrobou je v bezpodmienečnej priorite zachovania fyziologicky aktívnych látok, výživových a organoleptických vlastností šťavy z granátového jablka, s najprísnejším dodržiavaním hygienických a hygienických noriem a starostlivým výberom surovín. Čo potvrdzujú aj mnohé medzinárodné certifikáty. 

Azda najnzámejším prodktom je značka GRANDE.

GRANTE SÚ 100% PRÍRODNÉ ŠŤAVY PRIAMEJ EXTRAKCIE.

Garantujeme, že všetky ichvýrobky neobsahujú žiadne chemické konzervanty, umelé farbivá a arómy.
Značka Grante sa na trhu objavila v roku 2008, z anglického slova GRANT, čo znamená DAR.
Princípom značky Grante je výroba prírodných štiav s maximálnym zachovaním vitamínov a živín. Sortiment džúsov na pultoch obchodov je jednoducho obrovský, ale nie všetky šťavy sú rovnako užitočné a dobré. Doslova všetko ovplyvňuje kvalitu hotovej šťavy:

  • miesto pestovania ovocia,
  • upratovanie,
  • technológia výroby šťavy a úroveň vybavenia závodu,
  • kontrola kvality vo výrobných fázach,
  • druh obalu,
  • spôsob pasterizácie,
  • skúsenosti a históriu výrobcu