Víno z čiernych ríbezlí Sparkling

8,16 € 6,80 € bez DPH
Skladom

Víno z čiernych ríbezlí Sparkling je jemne sýtené víno, vyrobené výlučne z tohto čierneho bobuľového ovocia. Toto víno s farbou ametystu s čiernymi odleskami ihneď osloví svojou intenzívnou ríbezľovou arómou s jemnými nuansami čokolády a praženej kávy. Tieto tóny prestupujú aj chuťou vína, ktorá je vďaka príjemným kyselinkám a vyváženému obsahu zvyškového cukru, veľmi komplexná a harmonická.

Všetky ríbezle použité na výrobu tohto vína pochádzajú zo Slovenska.

Ak pre vínka hľadáte vhodný darčekový obal, tak stačí kliknúť SEM. Ak Vám chýbajú naopak DOPLNKY k vínu, tak kliknite SEM.

 

Odporúčame podávať k dezertu, alebo ako dennú dávku vitamínov. Taktiež dávame do pozornosti kombináciu Frizzante a mrazom sušených jahôd !

Sušené jahody naberú objem a budú chutiť ako čerstvé! Lebo nie vždy máme po ruke čerstvé jahody a ani Maruška pre ne nezbehla. 

A v čom je čaro mrazom sušenej jahody? Odstránila sa z nej voda a keď namiesto nej nasiakne sektom, má úplne inú, neopakovateľnú chuť. Nebudeme Vám o tom viac písať, vyskúšajte to sami!

Vyrobené z 200 g čerstvých jahôd. Ovocie sušené mrazom je 100% čisté ovocie, je chrumkavo vysušené, zachováva si farbu, chuť a až 98% výživových hodnôt. Je takmer identické s pôvodným ovocím. Bez farbív a konzervantov.

5 / 5 (3x)

Vlastnosti vína

Krajina pôvodu: Slovenské vína
Obsah cukru: polosladké
Bublinky: frizzante
Objem: 0,750l
Obsah alkoholu: 11%
Pôvod hrozna: Slovensko
Ocenenia: Goral wine fest International 2019 – strieborná medaila Great American International Wine Competition 2018 – strieborná medaila Víno Bojnice 2018 – strieborná medaila
Prívlastok: značkové sýtené víno
Teplota podávania: 6-8°C
Teplota skladovania: 10-12°C
Zobraziť viac vlastností

Vinárstvo PEREG - ovocné vína

PEREG - ovocné vína

Vinárstvo Pereg pôsobí v historickom centre Modry už od roku 1991. Od začiatku sa hlavne venuje výrobe kvalitných ovocných vín a v tom na Slovensku patrí medzi absolútnu špičku.

Vinárstvo PEREG sa môže pýšiť titulom VÍNO ROKA 2022 v kategórií ovocné vína 2. miesto s vínom z čiernych ríbezlí.  Viac v našom blogu TU.

Recepty k vínu

Ďalšie vína tejto odrody

Ďalšie vína z tohto vinárstva