Skvelé červené vína od Jara Korbaša 6+1 zadarmo

67,92 € 56,60 € bez DPH 76,80 € pôvodná cena
Skladom
Skvelé červené vína od Jara Korbaša 6+1 zadarmo Akcia

Jaro sa nádherne vyhral s Dunajom 2016 suchým. Víno je intenzívnej tmavočervenej farby. Vôňa je hrejivá, s tónmi tmavého bobuľového ovocia, korenia a čokolády. Chuť je plná, zamatová, s nuansami slivkového lekváru, elegantným kávovým tónom a sladkastou dochuťou. Víno zrelo v drevených sudoch.

Cabernet Sauvignon 2015 suché je intenzívnej červenej farby. Vôňa čiernych ríbezlí a tmavého bobuľového ovocia s nádychom horkej čokolády. Chuť je hladká, so sladkým tanínom a dlhotrvajúca. Vínu veľmi prospel pobyt v drevenom sude.

Neronet 2015 suché je víno tmavočervenej až atramentovej farby. Vôňa černíc, čučoriedok, s nádychom sladkej čokolády. Chuť verne kopíruje aromatický vnem s hladkým koncom. Výnimočné a netradičné vínko.

Frankovka Modrá 2015 suché je veľmi pekné víno bordovej farby s tehlovým okrajom. Vôňa sušených sliviek, s náznakom korenistosti. Chuť mäkká, jemne lekvárová, s hebkým koncom.

Mňam....

Balíček obsahuje:

2 fľaše Dunaj 2016 suché

2 fľaše Cabernet Sauvignon 2015 suché

2 fľaše Neronet 2015 suché

+ zadarmo 1 fľašu Frankovka Modrá 2015 suché

 

5 / 5 (2x)

Vlastnosti vína

Krajina pôvodu: Slovenské vína
Obsah cukru: suché
Teplota podávania: 14-16°C
Teplota skladovania: 14-16°C
Zrecí potenciál: 4-6

Vinárstvo Vinárstvo Korbaš

Vinárstvo Korbaš

S Jarom Korbašom z vinárstva Korbaš som sa prvý krát stretol a potom ešte niekoľko krát ako inak, vo vínnej pivnici. Paradox bol, že to nebola jeho, ale na otvorených pivniciach Malokarpatskej vínnej cesty, kde bol pozrieť priateľov vinárov. Vtedy som ešte nevedel, že pánko je medzinárodný Someliér, vinár, gurmán a má za sebou vinársku školu v Lednici na Morave.

Ďalšie vína tejto odrody

Ďalšie vína z tohto vinárstva