Ružové a červené víno Rariga Modra

18,45 € 15,37 € bez DPH 21,70 € pôvodná cena
Vypredané

Na špeciálny večer sme pre Vás pripravili skvelý set dvoch Modranských vín z vinárstva Rariga pre svoju milovanú a svojho milovaného.

Set obsahuje jedno červené a jedno rúžové víno a obe sú z odrody Cabernet Sauvignon.

Rúžové víno Cabernet Sauvignon polosuché má jemno ružovú farbu a príjemne vyvážené kyseliny. Podmaní si Vás sviežou ovocnou arómou so smotanovými tónmi. V chuti Vám ulahodia tóny jemnej čerstvej jahody či lesného ovocia. Cukornatosť pri zbere hrozna 21,5 Odporúčame podávať k ovocným šalátom, rybám, cestovinám a dezertom. 

Červené víno je krásny a plný barrikový Cabernet Sauvignon ako má byť. Víno Rariga každoročne prináša na trh barrikové červené vína, ktoré sú veľmi obľúbené a žiadané. V chuti a vôni vína, môžete cítiť zrelé čierne ríbezle, černice a sušené slivky. Vínu prospelo 10 mesačné "oddychovanie" v 900 l dubových sudoch. Zrením jeho kvalita ešte narastá. Cukornatosť hrozna pri zbere bola 23,5° NM.

Odporúčame podávať k hovädzím líčkam alebo sa nechajte inšpirovať našimi receptami.

Naviac vína Vám zabalíme do darčekového obalu ZADARMO! Ak si želáte inú farbu obalu alebo by ste chceli zabaliť každú fľašu vína samostatne do jednotky obalu, stačí nám napísať poznámku pri objednávke. Všetky darčekové obaly nájdete v našich doplnkoch.

5 / 5 (1x)

Vlastnosti vína

Vinárstvo: Víno Rariga
Krajina pôvodu: Slovenské vína
Objem: 1,5l
Pôvod hrozna: Malokarpatská Vinohradnícka Oblasť, Chorvátsky Grob
Prívlastok: Víno s chráneným označením pôvodu D.S.C.
Kategória: odrodové

Vinárstvo Víno Rariga

Víno Rariga

Najlepšie ceny vín Rariga na Slovensku sú TU!

Víno Rariga je rodinné vinárstvo dvoch synov a otca Igora Rarigu z Modry, Zaoberajúce sa pestovaním hrozna a výrobou vysoko kvalitných akostných a prívlastkových slovenských vín už od roku 2003.

Recepty k vínu

Ďalšie vína tejto odrody

Ďalšie vína z tohto vinárstva