Prosecco DOC Frizzante Balbinot

6,44 € 5,37 € bez DPH
Vypredané

Pekné perlivé Prosecco z produkcie Le Manzane Balbinot slamovožltej farby. Jemnej ovocnej vôni marhúľ a broskýň. Na chuť šťavnaté, harmonické, s jemným ale trvácnym perlením a sviežou dochuťou. 

Vinice Le Manzane sa nachádzajú v nadmorskej výške od 200 do 300 metrov nad morom, pestované na stredne štruktúrovanej ílovitej pôde. 

Prosecco sa nie len krásne snúbi s jedlom ale veľmi vhodné je aj na miešané drinky. Vyskúšajte tiež mrazom sušené jahody do Prosecca.

Sušené jahody naberú objem a budú chutiť ako čerstvé! Lebo nie vždy máme po ruke čerstvé jahody a ani Maruška pre ne nezbehla. 

A v čom je čaro mrazom sušenej jahody? Odstránila sa z nej voda a keď namiesto nej nasiakne sektom, má úplne inú, neopakovateľnú chuť. Nebudeme Vám o tom viac písať, vyskúšajte to sami!

Vyrobené z 200 g čerstvých jahôd. Ovocie sušené mrazom je 100% čisté ovocie, je chrumkavo vysušené, zachováva si farbu, chuť a až 98% výživových hodnôt. Je takmer identické s pôvodným ovocím. Bez farbív a konzervantov.

Na zdravie !

5 / 5 (1x)

Vlastnosti vína

Vinárstvo: Le Manzane
Krajina pôvodu: Talianske vína
Bublinky: prosecco
Objem: 0,750l
Obsah alkoholu: 11%
Pôvod hrozna: Morénové kopce Prealpi Trevigiane medzi Conegliano a Valdobbiadene
Zvyškový cukor: 10 g
Obsah kyselín: 5,4 g
Teplota podávania: 8 - 10 °C
Teplota skladovania: 8 - 10 °C
Zobraziť viac vlastností

Vinárstvo Le Manzane

Le Manzane

Názov spoločnosti je odvodený od príjemnej, slnečnej a kopcovitej oblasti, ktorá sa nachádza v provincii Treviso a nazýva sa "Manzana", na úpätí pohoria Dolomity.
Spoločnosť bola založená a stále je usadená v ohromujúcej oblasti medzi kopcami Felettano. Unikátna história ľudského dedičstva, kde nádherná krajina a ľudské osídlenie existujú v dokonalej harmónii a vytvárajú svetoznámy produktívny okres a neporovnateľnú a fascinujúcu scenériu.

Recepty k vínu

Ďalšie vína tejto odrody