Cabernet Sauvignon 2018 suché

9,40 € 7,83 € bez DPH
Vypredané
Cabernet Sauvignon 2018 suché

Názov Cabernet Sauvignon môže napovedať, že ide o klasiku, obsah nám to ale vyvráti. Tento Cabernet hodný vín v Bordeaux, dostal za svoje pôsobenie už niekoľko medailí. Môže sa pochváliť nádhernou arómou a rubínovo červenou farbou. Buket je ohromujúci, zrelé ovocie a čokoláda, jednoznačne treba ochutnať. Vhodná kombinácia jedla a vína by bola Divina na slivkovej omáčke a domáca zemiaková knedľa.

5 / 5 (1x)

Vlastnosti vína

Vinárstvo: Dudo Vinárstvo
Krajina pôvodu: Slovenské vína
Obsah cukru: suché
Ročník: 2018
Objem: 0,750l
Obsah alkoholu: 14%
Pôvod hrozna: Malokarpatská vinohradnícka oblasť, Dolné Orešany
Prívlastok: výber z hrozna
Zvyškový cukor: 1,6 g
Obsah kyselín: 5,5 g
Teplota podávania: 16-18°C
Teplota skladovania: 14-16°C
Zrecí potenciál: 4 roky
Kategória: odrodové víno
Zobraziť viac vlastností

Vinárstvo Dudo Vinárstvo

Dudo Vinárstvo

Vinárstvo Miroslav Dudo z Modry-Harmónie bolo založené v roku 2001, kde nadviazali na bohatú tradíciu niekoľkých generácií vinárskych predkov. Produkujú červené, biele, ružové vína a ponuka je naozaj široká. Pozostáva z 17 druhov vín, 15 odrôd a 2 zanačkové vína (Cuveé). Z ktorých sú najobľúbenejšie Veltlínske zelené, Rizling rýnsky, Chardonnay, Tramín, Sauvignon, Zweigeltrebe, Cabernet Sauvignon, Svätovavrinecké. Dunaj a Devín.

U nás na jasomvino.sk sme pre Vás vybrali tie najlepšie vína, ktoré odzrkadľujú poctivú prácu Miroslava Duda. Chceli by sme špeciálne vyzdvihnúť značkové červené cuvée „Môže byť“ , ktoré je úžasné.

Ďalšie vína tejto odrody

Ďalšie vína z tohto vinárstva