BIO 100% hroznová šťava

4,23 € 3,85 € bez DPH 5,29 € pôvodná cena
Posledných 9 ks
BIO 100% hroznová šťava Akcia -20%

100% BIO hroznová šťava alebo ju niekto pozná pod pojmom hroznový mušť z vinárstva Domin a Kušický.

Táto prírodná vitamínová bomba je vyrobená z odrody Pinot Gris ( Rulandské Šedé). Bez použitia konzervačných a prídavných látok, bez pridania SLADIDIEL. Nefiltrovaná, sediment na dne fľaše nie je závada. Odkalená chladom,  bez použitia SO₂ a šťava má certifikát BIO produktu!

Najzdravšia ovocná šťava obsahujúca prírodné cukry, vitamíny typu B a C, organické kyseliny, pektíny, minerálne látky, enzýmy, prírodné farbivá a aromatické látky. Svojim zložením blahodárne vplýva na látkový metabolizmus a tráviaci trakt. Znižuje hladinu cholesterolu, je zdrojom rýchlej energie a posilňuje nervovú sústavu. Je tiež vhodný ako doplnkový nápoj pre športovcom, dojčiace a tehotné maminy, alebo deti.

Dátum odporúčanej spotreby do 30.9.2021

5 / 5 (1x)

Vlastnosti vína

Krajina pôvodu: Slovenské vína
Obsah cukru: sladké
Objem: 0,700l
Pôvod hrozna: Stredoslovenská vinohradnícka oblasť, obec Dolné Plachtince
Teplota podávania: 8 - 10°C
Teplota skladovania: 8 - 10°C

Vinárstvo Domin & Kušický

Domin & Kušický

BIO vinárstvo Domin a Kušický z Veľkého Krtíša bolo založené už v roku 1996. Bio vína neberú ako marketingovú nálepku, ale ako životný štýl. Nechceme Vás nudiť „prázdnymi rečami“ o vinárstve, ale toto sú fakty: Vinohrady zakladali na pozemkoch, bez ťažkých kovov a pesticídov, čo je vlastne aj základné pravidlo ekologického poľnohospodárstva. 

Ďalšie vína tejto odrody

Ďalšie vína z tohto vinárstva